Ekibimiz

Florya Hukuk Bürosu olarak yaşayacağınız boşanma davası, ceza davası ve bilişim suçu davası gibi birçok sorunlu davalarınızı çözüme kavuşturup sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Ekibimiz

Ekibimiz
img

Burak Evci

Avukat

Burak Evci

Florya Hukuk Bürosunun web sitesinin ziyaret edilmesi veya web sitesi yada e-posta yolu ile tarafımızla iletişime geçilmesi aşağıda yer alan şartlara tabidir.

1 Bu web sitesi, mesleki faaliyetleri internet üzerinden sürdürmek ve müvekkilleri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup , hiç bir şekilde reklam, iş sağlama veya başka bir ticari amaç gütmemektedir. Bu web sitesininiçeriği Türkiye Barolar Birliğinin Meslek Kurallarına ve Reklam Yasağı Yönetmeliğine uygun olarak tasarlanmaya Çalışılmıştır.

2 Bu web sitesinin ziyaret edilmesi, web sitesi veya e-posta yoluyla büro ile iletişim kurulması ziyaretci ile web sitesi sahibi arasında bir vekalet ilişkisi oluşturmayacaktır.

3 Gizlilik politikamız gereği iletişim kurmak amacıyla bizimle paylaşacağınız isim,telefon, e-posta ve adres bilgileri kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşılmayacak ve başka amaçlarla kullanılmayacaktır.

4 Avukatlık Kanunu ve TBB Meslek Kuralları gereği bizimle paylaşacağınız hukuki soru ve sorunlarla ilgili tüm özel bilgiler mesleki sır kapsamında korunacaktır.

5 Büronun açık izni olmadan, bu web sitesine, başka bir web sitesinden link verilemez.

6 Florya Hukuk Bürosu, bu web sitesindeki bilgilerin tam ve güncel olduğunu garanti etmez.

7 floryahukuk.com sitesini ziyaret edenler, yukarıdaki Gizlilik Politikası ile Ziyaret ve Kullanım Şartlarını kabul etmiş sayılır

Burak Evci ile İletişime Geç