Hakkımızda | Florya Hukuk

Florya Hukuk olarak güncel hukuki bakış açımızla sizlere verdiğimiz hizmetlerimizle ve çalışma koşullarımızla ilgili tüm bilgiye web sitemizden ulaşabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Hakkımızda

Hakkımızda

Avukatlık Ortaklığımız, Av.Burak EVCİ ve Av.Ekrem ÇATALKAYA tarafından kurulmuş, Türkiye’nin büyük merkezlerindeki meslektaşlar aracılığıyla "Müvekkil Odaklı" "Aktif Hukuk Hizmeti" vermektedir.

 

Florya Hukuk Bürosu, kendisine danışan her bireyin, şirketin ve kurumun ihtiyaç ve beklentilerini doğru analiz ederek, etik kurallara uygun, uluslararası kalite standartlarında hukuki çözümler üretmeyi amaç edinmiştir.

 

Florya Hukuk Bürosu faaliyet gösterdiği alanların başında Gayrimenkul Hukuku, İş Hukuku, Marka & Patent Hukuku, Rekabet Hukuku, İcra Hukuku, Bilişim Hukuku, Ceza Hukuku ve Aile Hukuku gelmektedir.

 

Florya Hukuk Bürosunun temel amacı, müvekkillerimize en uygun hukukî çözümleri oluşturmaktır. Bu amaçla Büromuz, ihtiyaç duyulan hukukî hizmetleri bilimsel esaslara, uygulama dinamiklerine en uygun şekilde hızlı, doğru ve etkin bir şekilde sunmaktadır.

 

Bu amacı gerçekleştirebilmek ve hukukun farklı alanlarında bütünsel bir bakış açısıyla en etkili çözümler önermeyi sağlamak üzere Büromuz uyuşmazlıkların çözümü ve danışmanlık hizmetlerini bütünsel bir bakış açısıyla ele almakta ve birlikte yürütmektedir.